פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

חיוג לנציג מכירות

טכנולוגיה

טכנולוגיה היא הבסיס לעיצוב, נוחות וחוויית הנהיגה של ה-DS.
גלה את הטכנולוגיה באמצעות כל ההיבטים של ה-DS,
מביצועי המנוע ועד לקישוריות ולתאורה.

טכנולוגיית אור
DS LED Vision

Vision משלבת את העצמה של קסנון עם יחידות LED. ה -DS 5 החדשה מציגה לראווה את הטכנולוגיה וכוללת פנסים ראשיים עוקבי דרך, פנסי איתות מותאמים לפניות ופנסי ערפל LED ליצירת מבט היי-טק ייחודי. אלומה רחבה ואחידה מבטיחה ראות ונוחות משופרות בנסיעה בלילה. הפנסים הראשיים גם משפרים את החיסכון בדלק, עם הפחתה של עד 75% בצריכת האנרגיה במצב אלומה גבוהה

פנסי LED אחוריים תלת ממדיים

פנסי LED אחוריים תלת ממדיים הזמינים ב-DS 3 מהווים דוגמה נוספת לטכנולוגיית תאורה מבריקה, והם נראים בצורה ברורה בלילה או בשעת בלימה.

DS ASSISTANCE

DS Assistance תורמת לשקט הנפשי שלך בעת הנסיעה. במקרה של תאונה,
תהיה לך גישה אוטומטית חופשית לקו חירום הזמין 24/7. איש הקשר שלך יאזין לך בתשומת לב ויוודא שאתה מקבל את הסיוע הדרוש לך.

DS Active City Brake

ה-DS 3 וה-DS 3 קבריו הם הדגמים הראשונים המגיעים עם הטכנולוגיה החדשה של בלימת חירום בעיר. מערכת DS Active City Brake היא מערכת בלימה אוטומטית שמונעת התנגשויות במהירויות נמוכות. חיישן לייזר לטווח קצר הממוקם בחלק העליון של השמשה הקדמית, מזהה מכשולים כגון מכונית חונה או נוסעת באותו הכיוון. החיישן מפעיל את הבלמים באופן אוטומטי כדי למנוע התנגשויות במהירויות של עד 30 קמ"ש.
מנוע PureTech

מנוע PureTech הוא מנוע השנה 2015


מנוע המשלב תכנון הנדסי חכם וחדשני וחומרים קלי משקל, עם מגדש טורבו והזרקת דלק לשלושה צילינדרים. מנוע PureTech, שזכה בתואר "מנוע השנה 2015" (בקבוצת 1.0 עד 1.4 ליטר) זמין כעת ב-DS 3 ו-DS 4.