פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

חיוג לנציג מכירות

Formula E

FANBOOST: הצבע עבור הקבוצה שלנו

הצבע עבור נהגי המרוצים שלנו, סם בירד וז'אן-אריק ורן, כדי לעודד אותם במהלך המרוץ! Fan Boost מעניק לנהגים תוספת כוח של 100kJ לשימוש במהלך המרוץ. דבר זה מאפשר לחובבי פורמולה E להשפיע באופן מעשי על תוצאת המרוץ.

יש שתי דרכים להצביע:

  • http://fanboost.fiaformulae.com/ (אתה יכול להצביע כל יום אם תרצה!)
  • טוויטר או אינסטגרם שלח הודעה או ציוץ #FanBoost #SamBird or #FanBoost #JeanEricVergne (היזהר, משום שניתן להצביע רק פעם אחת בשיטה זו!)

פודיום ראשון ל-DS וירג'ין רייסינג ב-פוירג'איה

סם בירד תיאר את המרוץ שלו: "זהו ללא ספק ניצחון של הצוות! החברה ב-DS וירג'ין רייסינג עבדו קשה מאוד כדי לתקן את הבעיות שהיו לנו ממש לפני תחילת המרוץ. הם היו בלחץ זמן אדיר, שלא לדבר על כך שהם היו חייבים לעבוד בתנאים של חום כבד. אנו יודעים שהאליפות הזו תלויה במהירות, אבל חייבים גם להגיע לקו הסיום, ועשינו זאת בצורה נהדרת היום."

לחלוק את המומחיות

חברת DS Automobiles, באמצעות פעילות המרוצים בחטיבת הספורט המוטורי, מביאה את המומחיות הטכנולוגית שלה למחקר ופיתוח של מכונית המרוץ. המטרה היא לספק את התשתית, הניסיון במרוצים והמומחיות בתכנון ואינטגרציה כדי להתחרות ברמות הגבוהות ביותר ולקחת אליפויות.

DSV-01

מכונית המרוץ החשמלית לחלוטין DSV-01 משלבת את זהויות המותג של DS ושל וירג'ין. היא שומרת על המאפיינים בצבעי אדום וכרום של העונה הראשונה, כאשר לוגו DS מתנוסס בגאווה בשני צדי המכונית על רקע שחור, בעוד כיסוי המצברים יישאר בצבע סגול כמו בעונה הראשונה.
DS Performance – חטיבת הספורט המוטורי של DS – תתמוך בקבוצת DS וירג'ין רייסינג לכל אורך העונה, כדי לאפשר לנהגים להפיק מהמכונית את הביצועים הטובים ביותר.

צפה ב-DSV-01 בנסיעה

טכנולוגיה יעילה

אנו מאמצים את הערכים של פורמולה E: טכנולוגיה מתקדמת וקרבה לציבור. החוויות שאנו נצבור הודות למרוצים יהיו גורמי מפתח עבור שיפור הטכנולוגיה שלנו, וישרתו ישירות את לקוחותינו.

הצוות

שני הנהגים עבור עונת 2015/16 הם סם בירד וז'אן-אריק ורן. שניהם מתכוננים לקראת התחרויות באליפות העולם של פורמולה E, שהתחילו בבייג'ינג ב-24 לאוקטובר 2015.

DS Performance

DS Performance – חטיבת הספורט המוטורי של DS – תתמוך ב-DS וירג'ין רייסינג לכל אורך העונה באמצעות המיומנות הטכנית וההנדסית שלה.